Zwrot produktu

Prawo do odwołania

Termin anulowania zamówienia upływa po 14 dniach od dnia otrzymania zamówionych przedmiotów. Aby skorzystać z prawa do anulowania zamówienia, należy poinformować nas o tym fakcie na adres e-mail: info@promocjaopony.pl. Wystarczy, że poinformują nas Państwo o tym przed upływem terminu anulowania zamówienia. Mogą Państwo skorzystać z załączonego formularza anulowania rezerwacji, ale nie jest to obowiązkowe.

 

Jeśli zamówienie jest przetwarzane i wysyłane, nie ma możliwości jego anulowania. W takich przypadkach należy odrzucić dostawę, gdy kurier dostarczy Ci opony. Jesteś zobowiązany do pokrycia kosztów transportu, które wynoszą 10 GBP za każdą oponę. 

 

Towar, który został zwrócony, musi być nowy, w oryginalnym opakowaniu w stanie, w jakim został dostarczony (jeśli opakowanie zostało usunięte, należy zapakować je w momencie otrzymania).

 

 

Po otrzymaniu go z powrotem w naszym magazynie, są one badane i oceniane, a następnie, jeśli wszystko jest w porządku, zwrot pieniędzy zostanie wykonany. 

 

 

Skutek anulowania

Jeśli zdecydujesz się na anulowanie zamówienia, a my zatwierdzimy zwrócony towar, zwrócimy Ci wszystkie dokonane płatności, z wyłączeniem kosztów dostawy. Koszt transportu zwrotu, który wynosi 10 GBP za każdą oponę, powinien być pokryty przez Ciebie. Zostanie on odliczony od kwoty zwrotu. Na przykład, jeśli kupiłeś 4 opony za 400 GBP, a następnie je zwrócisz, zwrócimy Ci 360 GBP. 

 

Istnieją inne sytuacje, w których koszt powrotu może zostać odliczony od kwoty zwrotu, np:

  • Jeśli dostawa zostanie odrzucona; 

  • Jeśli nie ma nikogo pod tym adresem, gdy przyjedzie kurier. Robią dwie próby dostarczenia przesyłki i jeśli nikt nie odbierze przesyłki, zwracają ją bezpośrednio do magazynu; 

  • Jeśli adres dostawy został pomylony przez klienta. 

 

Możemy dokonać potrącenia ze zwrotu wartości wszelkich dostarczonych towarów, jeśli utrata jest wynikiem niepotrzebnej/niewłaściwej obsługi przez Państwa. Zwrotu dokonamy bez zbędnej zwłoki i nie później niż 30 dni po otrzymaniu przez nas dostarczonego towaru.

 

Zwrot kosztów zostanie dokonany przy użyciu tej samej metody płatności/konta, którego użyliście Państwo do złożenia zamówienia. W wyniku zwrotu kosztów nie otrzymasz żadnych opłat. Zostaniesz poinformowany e-mailem, kiedy zwrot zostanie dokonany. 

Formularz anulowania 

- Do info@promocjaopony.pl,

- Ja / my [*] niniejszym zawiadamiam, że ja / my [*] anuluję moją / naszą [*] umowę sprzedaży następujących towarów [*] / na dostawę następującej usługi [*],

- Zamówione w dniu [*] / otrzymane w dniu [*]

- Nazwa konsumenta(-ów)

- Adres konsumenta(-ów)

- Podpis konsumenta(-ów) (tylko w przypadku gdy niniejszy formularz jest zgłoszony w formie papierowej)

- Data

[*] Niepotrzebne skreślić.

W przypadku zaistnienia sporu związanego z zakupem online można skorzystać z serwisu: